Latviešu valodas aģentūra šogad rīkoja radošo darbu konkursu ,,Kas manu tautu stipru dara”. Konkursam tika iesūtīti 885 darbi no visas Latvijas un latviešu diasporas skolām ārzemēs. Bērnu radošos darbus vērtēja ļoti nopietna žūrija – rakstnieks Valdis Rūmnieks, UNESCO Latvijas komisijas ģenerālsekretāre Baiba Moļņika, māksliniece Linda Lošina, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova un Latviešu valodas aģentūras pārstāve Velga Līcīte-Meldere.

Mūsu skolas skolniece Elianna Arhipova rakstīja, ka mūsu tautas spēka avots ir stipras ģimenes: ,,Katrs bērns sapņo par to, lai viņa ģimene būtu laimīga. Es gribu, lai visas ģimenes mūsu valstī būtu stipras un laimīgas, jo ,,stipra ģimene ir stipra valsts”. Es domāju, ja katrā ģimenē būs tāda atmosfēra un attiecības kā mūsu ģimenē, tad mūsu valsts būs visstiprākā valsts pasaulē.”

Elianna bija 45 skolēnu vidū, kas tika uzaicināti uz Dzimtās valodas dienas pasākumu Rīgas Latviešu biedrības namā. Liels prieks par Eliannu, jo viņa šajā konkursā ieguva atzinību! Lepojamies!

 

Sagatavoja latviešu valodas un literatūras skolotāja Vineta Upeniece

 

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4a
Daugavpils
LV-5417

Tālr. 65435028, 65436237
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine