Š. g. 22. martā SIA “Daugavpils ūdens” sadarbībā ar zinātkāres centru “ZINOO Daugavpils” rīkoja  bērnu pasākumu "Pasaules ūdens dienas". 

Pasākuma mērķis ir rosināt skolēnu interesi un izpratni par ūdens un dzeramā ūdens nozīmi un apzināties draudus, kas ietekmē ūdens resursu izsīkšanu.  

Konkursa laikā mūsu skolas 4. un 5. klases skolēniem tika pārbaudītas zināšanas par ūdens fizikālajām īpašībām, agregātstāvokļiem un ūdens nozīmi dabā. Bērni sagatavoja arī interesantus un radošus plakātus. Šo pasākumā ietvaros skolēni guva daudz pozitīvu emociju, jaunas zināšanas un iemaņas.

Bērniem šis pasākums ļoti patika, jo spēles formā varēja uzzināt par daudziem interesantiem faktiem . Jauki ir apzināties, ka ūdens, kas ir mūsu dzīvības avots!  

Vēlamies atzīmēt arī skolotājus, kuri palīdzēja bērniem uzzināt kaut ko jaunu ārpus skolas programmas un lietderīgi pavadīt laiku - klases audzinātājas Žannu Papenoku, Anželiku Habadajevu, angļu valodas skolotāju Nataļju Ignatjevu, bioloģijas skolotāju Vandu Petrovu, matemātikas skolotāju Antiju Vēveri un vietnieci audzināšanas jomā Irinu Ņevedomsku.

Pateicamies visiem dalībniekiem!

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4a
Daugavpils
LV-5417

Tālr. 65435028, 65436237
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine