Š.g. februārī notika matemātikas 68.olimpiādes 2.posms.

Daugavpils 13.vidusskolas izglītojamie guva sasniegumus:

  • 3.vietas diplomu saņēma Adelina Jerocka (5.a), gatavoja matemātikas skolotāja Antija Vēvere
  • 3.vietas diplomu saņēma Grigorijs Poltarjonoks (5.a), gatavoja matemātikas skolotāja Antija Vēvere.

Darina Ļubarska (7.a), gatavoja matemātikas skolotāja Vlada Jasinska, un Nikolajs Poltarjonoks (10.klase), gatavoja matemātikas skolotājs Aleksandrs Borisjonoks, par panākumiem saņēma Atzinības rakstus.

Apsveicam ar panākumiem!

Š.g. janvāra beigās notika 19.ekonomikas olimpiādes pilsētas posms.

12.klases izglītojamā Diāna Lavrinoviča ieguva 3.vietu un saņēma diplomu.

Izglītojamo gatavoja skolotāja Irīna Ņevedomska.

Apsveicam ar panākumiem!

Š.g. janvāra otrajā pusē norisinājās fizikas 68.olimpiādes 2.posms.

Daugavpils 13.vidusskolas izglītojamie guva labus panākumus:

  • 1.vietas diploms Viktoram Trifonovam (10.klase)
  • 2.vietas diploms Nikolajam Poltarjonokam (10.klase)
  • 3.vietas diploms Dmitrijam Semjonovam (9.a klase)

Iļja Červjakovs (10.klase), Renārs Eisāns (9.a) un Iļja Jazvics (9.a) par panākumiem saņēma Atzinības rakstus.

Izglītojamos gatavoja fizikas skolotājs Jurijs Kostjukevičs.

Apsveicam ar panākumiem!

 

Š.g. sākumā 9.klases izglītojamais Viktors Skorikovs piedalījās 24.vēstures olimpiādes pilsētas posmā un par panākumiem saņēma Atzinības rakstu.

Izglītojamo olimpiādei gatavoja vēstures skolotājs Aleksandrs Ignatjevs.

Š.g. 28.februārī Daugavpils 13.vidusskolas izglītojamie piedalījās pilsētas krievu valodas olimpiādē 5. un 7.klašu skolēniem:

  • 1.vieta - Darina Ļubarska (7.a)
  • 2.vieta - Grigorijs Poltarjonoks (5.a)

Izglītojamos gatavoja krievu valodas un literatūras skolotāja Valentīna Titoka.

Š.g. februārī noritēja mājsaimniecības un tehnoloģiju 19.valsts olimpiādes 8.-9. un 10.-12.klašu skolēniem 2.posms.

Daugavpils 13.vidusskolas izglītojamie ieguva godalgotas vietas:

  • 1.vieta - Oļesja Seņgova (9.a)
  • 2.vieta - Vladislavs Hmeļnickis (8.b), Gļebs Pozņaks (9.a)
  • Atzinības raksts - Anastasija Hohlova (11.klase), Anastasija Raginska (11.klases)

Izglītojamos olimpiādei gatavoja mājturības un tehnoloģiju skolotājas Dace Vereba un Oksana Barkovska.

2017.gada nogalē Daugavpils 13.vidusskolas 12.klases izglītojamā Andželika Peipiņa ieguva 3.vietu angļu valodas valsts 47.olimpiādes 2.posmā (pilsētas olimpiādē) 11.-12.klašu skolēniem.

Izglītojamo gatavoja angļu valodas skolotāja Žanna Papenoka.

Š.g. 23.martā Līvānos noritēja VII Latvijas Mūzikas olimpiāde 2018 "Muzicē un saceri - ar veltījumu Latvijas valsts simtgadei", Latgales kultūrvēsturisko novadu 3.posms.

8.a klases izglītojamais Pāvels Vasiļkovs ieguva I pakāpes diplomu. Gatavoja mūzikas skolotāja Anžella Peceviča.

 

Š.g. 12.martā informātikas skolotāja Dmitrija Zuboviča vadībā tika organizēta informātikas olimpiāde pamatskolas izglītojamajiem 5. un 7.klašu grupās:

  • 1.vietu ieguva Artjoms Visockis (5.klase) un Darina Ļubarska (7.klase);
  • 2.vietu ieguva Marija Červjakova (5.klase) un Alina Petrovska (7.klase);
  • 3.vietu ieguva Tatjana Ivanova (5.klase) un Artjoms Gojs (7.klase);
  • Grigorijs Poltarjonoks (5.klase) un Vera Isajeva (7.klase) saņēma Atzinības.

 

 

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4a
Daugavpils
LV-5417

Tālr. 65435028, 65436237
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine