INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

9.oktobrī mūsu skolā viesojas vecmāte, kura pastāstīja mūsu skolas jaunietēm (8.-12. klašu skolniecēm) par krūšu veselību un pāšparbaudes pareizu veikšanu.

Programma ir izstrādāta sadarbībā ar ārstu – ginekologu. Pasākumu ietvaros tika izmantotas interesantas un jaunietēm saistošas metodes tēmas apguvei: video situāciju analīzes, diskusijas, praktiskas iemaņas krūšu pašpārbaudei uz speciālas mulāžas u.c. Būs Neformālā gaisotnē meitenes uzzināja par krūšu veselību, to pašpārbaudes pareizu veikšanu un nozīmi, krūts vēža riskiem un to profilaksi. Vienas nodarbības ilgums bija 40 minūtes. Kopā bija īstenotas 6 nodarbības. Nodarbību laikā dalībniecēm tiks izsniegti informatīvi materiāli.

Daugavpils 13.vidusskola jau no 2016. gada ir veselību veicinoša izglītības iestāde! Mūs rūp mūsu skolēnu veselība un pašsajūta.

Sagatavoja karjeras konsultante Alīna Ivanova