INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Skolas soma LV100 krasains

“Latvijas Skolas Soma” projekta ietvaros, 4.c klases skolēni izmantojot Zoom platformu attālināti iepazinās ar Latvijas Nacionālā vēstures muzeja telpām un piedalījās tiešsaistes nodarbībā “Kā dzīvoja senie ļaudis?“.
Gan no nodarbības vadītājas stāstījuma, gan virtuāli apskatot muzeja krājuma eksponātus skolēni varēja izprast, kā ritēja cilvēku ikdienas dzīve akmens laikmetā. Uzzināja, ka dzelzs laikmetā jau pastāvēja senie kurši, zemgaļi, sēļi, latgaļi un lībieši. Nodarbības vadītāja Ilze bija sagatavojusi stāstījumu arī par Užavu un citus senās apmetnes Latvijas teritorijā. Skolēniem īpaši patika gides Ilzes senā apģērba demonstrējums. Nodarbības nogalē izglītojamie atbildēja uz jautājumiem no darba lapas.

Pēc pasākuma skolēni atzinās, ka viņiem nodarbība ir likusies kā interesanta vēstures stunda.

Kā arī skolēnu atsauksmes pierāda to, ka nodarbība bija interesanta un aizraujoša:
Man patika šī ekskursija, tā bija interesanta un informatīva. Runa bija skaista, bet tajā pašā laikā saprotama. Tas bija ļoti aizraujoši, es gribētu to redzēt reālajā dzīvē!( Alīna Sidorova.)
Man ļoti patikā nodarbība, jo es uzzināju ļoti daudz jaunas informācijas. Mani pārsteidza tas, ka cilvēki dzīvoja akmens laikmetā. (D. Medvedevs)

Sagatavoja: Tatjana Timošenko