×

Error

[sigplus] Critical error: Image gallery folder ../images/notikumi/2017_10_20_nisas_profesijas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

[sigplus] Critical error: Image gallery folder ../images/notikumi/2017_10_20_nisas_profesijas is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

 

 

{gallery}../images/notikumi/2017_10_20_nisas_profesijas/{/gallery}

 

Piektdien, 20.oktobrī, plkst 14.00 notika karjeras nedēļas noslēguma pasākums ‘’Ieskats nišas profesijās’’ ar nosaukumu "Dzīvā bibliotēka", kurā skolēniem bija  lieliska iespēja uzzināt vairāk par dažādu profesiju niansēm.

Pasākumu moto skanēja- Dzīvā bibliotēka. Cilvēki- ir grāmatas.

Cilvēki-grāmatas atklāja savus noslēpumus un pastāstīja daudz jauno un interesantu lietu par savu profesiju.

Pasākumā piedalījās mūsu skolas 8. klases meitenes. Viņam bija iespēja iepazīties ar videooperatora, frizieris-bārdzinis jeb barber, policistes, žurnālista, aktiera, ortopēda un Escape Room vaditāja profesiju. Katrs profesijas pārstāvis stāstīja par savu profesiju ar aizrauju, un stāstot ieinteresēja jauniešus aktīvi uzdot jautājumus.

Pasākuma noslēguma Daugavpils Teātra aktieris Mihails Abramovs novadīja meistarklasi, kur ar savam aktiera un runāšanas prasmēm parādīja savas profesijas iezīmes un iesaistīja visus pasākuma dalībniekus. Pasākums notika pozitīva gaisotne. Pasākuma noslēguma tika apbalvoti aktīvākie skolēni, pateicības ieguva arī visas skolas, kas piedalījās karjeras nedēļas ietvaros rīkotājos pasākumos.
 
Sagatavoja pedagogs karjeras konsultants M. Maksimova

 

Projekta numurs: 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs"

 

 

 

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4a
Daugavpils
LV-5417

Tālr. 65435028, 65436237
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine