2016.gada 25.novembrī mūsu skolā viesojās izglītības darbinieku delegācija no Portugāles, Santa Maria da Feiras pašvaldības. Šī pašvaldība īsteno Erasmus+ programmas projektu "Skola, kas mums ir&Skola, kādu vēlamies" ("The School we have & the School we want") un ieradusies darba vērošanas vizītē. Delegācijas dalībnieku vidū bija pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja, skolu un pirmsskolu projektu vadītāji, skolas direktors, skolotāji, bibliotekārs.

Projekta mērķis - veicināt un nodrošināt kvalifikācijas pilnveidi izglītības profesionāļiem, politikas veidotājiem, lai uzlabotu mācīšanās procesa un mācību sasniegumu rezultātus. Uzņemošā iestāde ir Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, kas sagatavojusi apmeklējumu programmu pašvaldības iestādēs.

Mūsu skola bija sagatavojusi koncertu, kurā piedalījās visi skolas muzikālie kolektīvi, ciemiņi vēroja  atklāto stundu svešvalodu un ISVA (Integrēta satura un valodas apguve jeb angliski-CLIL) un solfedžo stundu, stāstījām par skolu  un ikdienas darba specifiku. Bija iespēja arī iepazīt izglītības sistēmu Portugālē.

Galvenais bija tas, ka spējām iepriecināt viesus, dzirdējām atzinīgus  vārdus par skolas darbu un ,protams, guvām jaunus draugus un jaunus izaicinājumus. Esam sapratuši, ka katrs mēs dzīvojam valstī ar dažādu dabu, bet mums ir kopīgas problēmas izglītībā, kuras varam atrisināt, pārņemot labāko pieredzi.

Informāciju sagatavoja:
Anna Guževa
Daugavpils 13. vidusskolas direktores vietniece
t. 26449596, e- pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Projekts "Skaņas mums apkārt".

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4a
Daugavpils
LV-5417

Tālr. 65435028, 65436237
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine