Projekta mērķis

 Projekta galvenie mērķi ir:

- pilnveidot pedagogu IKT un CLIL prasmes;
- paplašināt pedagogu izpratni par citu skolu izglītības sistēmām;
-pārņemt ārvalstu pedagogu labās prakses piemērus.

Projekta apraksts

Projekts tika izveidots atbilstoši 2014.-2017.gada skolas attīstības plānam. Kopā ir plānots realizēt 5 mobilitātes (braucienus). Pedagogi apgūs jaunas mācīšanas metodes (kā mācīt saturu caur valodu, izmantot jaunos IKT rīkus). Tiks apgūts, kā daudzveidot stundas, izmantot video, uzlabot mācīšanas vidi skolā. Sagatavošanās posmā un braucienā uzlabosies svešvalodu zināšanas, tiks gūta jauna pieredze pedagoģijā, metodoloģijā, notiks pieredzes apmaiņa ar ārvalstu pedagogiem, jaunu kontaktu nodibināšana. Pedagogi cels savu kvalifikāciju, iepazīsies ar Eiropas kopienas un daudzveidīgajām Eiropas izglītības sistēmām, uzzinās citu valstu kultūru, vēsturi un ikdienas dzīvi. Mūsu skolā tiks ieviestas pozitīvas, ilgtspējīgas pārmaiņas un skolēniem tiks sniegta 21.gs. iespējām atbilstīga izglītība, izmantota iespēja uzzināt vairāk par Eiropas valstu kultūrām un vērtībām. Projekta dalībnieki pēc mobilitāšu īstenošanas dalīsies pieredzē ar citiem mūsu skolas un Latgales skolotājiem semināros vai atklātajās stundās. Mūsu projektā iegūtas prasmes un iemaņas veicinās skolas ilgtspējīgu attīstību.

Projekta izmaksas

100% ES Mūžizglītības Erasmus+ programmas atbalsts:

-projekta kopējais finansējums – 10877.00 EUR ( desmit tūkstoši astoņi simti septiņdesmit septiņi eiro 00 centi);

Projekta aktivitātes

Projektam ir vairāki posmi: sagatavošanās, īstenošana, rezultātu pielietošana un publicitāte.
Angļu valodas sagatavošanas kursi eksakto priekšmetu skolotājiem skolā.
Tālākizglītības kursi ārzemēs Apvienotajā karalistē, Maltā, Itālijā, Portugālē 5 pedagogiem.
Jauno mācību materiālu aprobācija.
Uzstāšanās pieredzes apmaiņas semināros un konferencēs, atklātas stundas un informēšana par
projekta gaitu masu informācijas līdzekļos.

Projekta koordinatore
Anna Guževa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26449596

Projekts "Skaņas mums apkārt".

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4a
Daugavpils
LV-5417

Tālr. 65435028, 65436237
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine