×

Kļūda

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but ../images/sq/smu/ is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

 

Š.g. 4.martā TC “SOLO” Daugavpilī notika Skolēnu mācību uzņēmumu Reģionālais Gadatirgus. Tirgū piedalījās vairāk nekā 50 jaunieši no Daugavpils, Daugavpils novada, Viļānu pilsētas un Ludzas novada 10 skolām. Arī mūsu skolas SMU Chau Coco (Renata Barzdo, Vladlena Zviceviča), Couple of Souls (Diāna Lavrinoviča, Anastasija Hohlova), Overmaind (Olga Pankova, Diāna Stepanova) Garnet Art (Tatjana Belova) piedalījās šajā pasākumā.

Šogad gadatirgus ietvaros notika jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana septiņās nominācijās – “Kvalitātes produkts”, “Inovatīvs produkts”, “Labākā pārdošanas komanda”, “Videi draudzīgs produkts”, “Labākā reklāma”, “Labākais stends” un “Labākā dāvana”.

No visiem 25 SMU, kas piedalījās gadatirgū, nominācijā “Kvalitātes produkts” apbalvota mūsu SMU „Chau Coco“ ar produktu “Dizaina pastkartes un suvenīri”.

{gallery}../images/sq/smu/{/gallery}

Jaunos  uzņēmējus vērtēja kompetenta žūrijas komisija, kura pasniedza arī savas simpātijas balvas. SIA „Dautkom+“ apbalvoja mūsu SMU „Chau coco“.

Veidojot SMU, skolēns iegūst zināšanas uzņēmējdarbībā, pārdošanas un prezentēšanas prasmi, iemaņas plānot savas finanses un darboties komandā, nozīmīgus biznesa kontaktus un piedāvājumus, iespēju parādīt savas spējas un prasmes, kā arī citas noderīgas zināšanas.

SMU vadītāja un karjeras konsultante Irina Ņevedomska