Mūsu skolā vienmēr domā par to, kā skolēnam vislabāk realizēties dzīvē. Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) ir viens veids kā var pilnveidot sevi, attīstīt vairākas prasmes un uzlabot spējas.

Veidojot savu SMU jābūt reālai un īstenojamai idejai, labai komandai. Tev jāsaprot kā, no kā un kam tava prece tiks ražota. Vajag veikt tirgus izpēti par konkurentiem, jāsaprot kā tiks veidota preces cena, kādas izmaksas var sastapties ražošanas un pārdošanas procesā. Galu galā jāzina kā vajag pārdot produktu, kā pareizi to prezentēt, iepakot, piegādāt.

Ar to visu nodarbojas skolēni, kuri izvēlējas veidot savu SMU! Uz doto brīdi mums ir daži reģistrēti SMU, kuri jau mēģina realizēt savu produktu tirgū, un vairāki SMU, kuri izstrādā savu preci un drīz arī reģistrēs savu SMU.

Ja Jūs vēl neiegādājieties dāvanas saviem mīļajiem svētkos, tad Daugavpils 13.vidusskolas SMU Giftbox var palīdzēt Jums ar to! Sazināties var pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Vairāk info: https://www.instagram.com/giftbox_latvija/

Ja Jūs gribat izrotāt savu māju un egli ar interesantām rotaļlietām, tad vērsieties pie Teach Play SMU. Sazināties var pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

001 FILEminimizer

002 FILEminimizer