INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

 Sakarā ar COVID19 ierobežojumiem, nepiederošām personām skolā atrasties aizliegts. Sava vizīte iepriekš ir jāsaskaņo.

 Apmeklētāju pieņemšana notiek saskaņā ar skolas Iekšējās kārtības noteikumiem (VIII nodaļa, 6.lpp.).

Personas viņām ērtā veidā iepriekš saskaņo savu vizīti, tieši sazinoties ar vēlamo kontaktpersonu vai ar skolas lietvedes starpniecību.

Vecāki un aizbildņi var sazināties ar klases audzinātāju.


Ērtākai un ātrākai informācijas apmaiņai un pakalpojumu saņemšanai iesakām izmantot elektroniskos saziņas līdzekļus.

Amats Tālrunis E-pasts Apmeklētāju pieņemšanas laiks Kabinets
Dežurants / naktssargs (skolas foajē) 28376584      
Direktore 65436237, 27520218 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  Vizīte jāsaskaņo iepriekš 7.kab.
Direktores vietniece izglītības jomā   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    Vizīte jāsaskaņo iepriekš 18.a kab.
Direktores vietniece audzināšanas jomā   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    Vizīte jāsaskaņo iepriekš 32.a kab.
Direktores vietniece mūzikas jomā   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    Vizīte jāsaskaņo iepriekš 3.a kab.
Direktores vietnieks informātikas jautājumos   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  Vizīte jāsaskaņo iepriekš 4.a kab.
Direktores vietnieks administratīvi saimnieciskajā darbā   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   Vizīte jāsaskaņo iepriekš  9.kab.
Sociālais pedagogs   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   Vizīte jāsaskaņo iepriekš 9.a kab.
Izglītības psihologs   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    Vizīte jāsaskaņo iepriekš 43.c kab.
Skolas māsa    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  Vizīte jāsaskaņo iepriekš 18.kab.
Lietvede 28376584 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Katru darba dienu:
plkst. 10.00-14.00
plkst. 14.30-16.00
1.stāvā