Šogad lasīšanas veicināšanas programmas ietvaros “Bērnu un Jauniešu Žūrija” aktīvi piedalījās mūsu skolēni no 1. līdz 12. klasei. Sadarbībā ar latviešu valodas skolotājiem bērni ārpus literatūras programmas izlasīja 24 mūsdienu rakstnieku grāmatas, tādu autoru kā angļu rakstniece Sāra Penipārkere, rakstnieks no Nīderlandes Barts Mūjarts, vācu rakstnieks Lūkass Hartmanis un daudzi Eiropas valstu mūsdienu rakstnieki, to starpā arī latviešu autori Māris Rungulis, Ērika Bērziņa, Juris Zvirgzjiņš, arī Inga Žolude, kura ļoti veiksmīgi debitēja ar savu pirmo grāmatu “Pirmo reizi uz Zemes”. Lasīšanai piedāvātas grāmatas tika sadalītas pa vecumposmiem, to saturs bērnos izraisīja interesi un velmi lasīt. Ļoti aktīvi lasīšanā piedalījās 6.c, klases skolēni skolotājas Ingas Rudānes pavadībā, 7.a klase skolotājas Irēnas Ungures pavadībā, 8. b klases skolēni Vinetas Upenieces pavadībā un 10. klases skolēni Santas Lukaševičas pavadībā. Par piedalīšanos programmā jaunie lasītāji saņēma pateicības rakstus no šīs programmas organizatoriem. Ļoti liela pateicība skolotājām par atbalstu, atsaucību un sadarbību! Liels paldies visiem mūsu skolas latviešu valodas skolotājiem! Turpināsim šo skaisto tradīciju arī turpmāk nākamā mācību gadā!

Rakstu sagatavoja skolas bibliotekāre Viktorija Kundziņa-Ruža