INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Jaunais mācību gads ir veiksmīgi iesācies, un skolēniem ir atvērušās durvis arī uz dažādām ārpusstundu aktivitātēm.

Viens no šādiem pasākumiem, kur 3. klases skolēni varēja izmēģināt savus spēkus latviešu valodā, 8.novembrī notika Centra vidusskolā. Mūsu skolu konkursā “Rudens virpulī” pārstāvēja 3.a klases komanda (Valērija Perehodčenko, Iļja Zaletilo, Sofja Meļkova un Stanislavs Lavrinovičs). Komandu dalībniekiem bija jāveic dažādi atjautības uzdevumi. Bet ne tikai atjautība un valodas zināšanas ļauj nonākt pie uzvaras, svarīga ir arī prasme sadarboties komandā, uzklausīt vienam otra viedokli un mācēt ātri tikt galā ar uzdevumu. Mūsu skolas komanda konkursā ieguva pateicību.

Konkurss skolēniem ļāva novērtēt savus spēkus, paskatīties uz vienaudžu veikumu un  radoši un izzinoši pavadīt piektdienas pēcpusdienu.

Paldies mūsu komandai un skolotājām, kas ikdienā strādā ar skolēniem un māca latviešu valodu!

 

Informāciju apkopoja S.Lukaševiča