INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)


Saskaņā ar senām latviešu tradīcijām, 29.septembrī ne tikai visā Latvijā, bet arī mūsu skolā, tika svinēta Miķeļdiena.

Ja līdz Miķeļiem neesot novākta raža, Miķelis varot uzsūtīt salu un sniegu - tieši šo ticējumu ņēma par pamatu mācību priekšmeta (speckursa) skaņu/svētku režija 10.kl. skolēni (A.Loginovs, M.Markovs, V.Višņevskis, D.Zaicevs, A.Fjodorovs), jo viņiem šogad bija uzticēts organizēt un novadīt Miķeļdienas pasākumu 4.klasēm.

Vidusskolas audzēkņi izvēlējās teatralizētājā priekšnesumā iesaistīt arī mazāko klašu skolēnus, piedāvājot viņiem daudzveidīgas netradicionālās interaktīvās spēles.
Tā, piemēram, ražas novākšanas un ēdienu gatavošanas konkursā skolēni izmantoja Lego konstruktora dažādu krāsu figūriņas. Bērniem vajadzēja fantazēt un veidot “ēdienus” no savas krāsas “dārzeņiem” un “augļiem”. Ar šiem “ēdieniem” tika pacienāts arī Miķelis - šo svētku galvenais varonis.

Pasākuma sākumā viņš bija ļoti bēdīgs, jo pazaudēja savu draudzeni – Miķeļdienas princesi (K.Pirogova, 9.a kl.) un pasākuma dalībnieki skaļi sauca viņu. Princesei vējš bija norāvis no krāšņa tērpa gabaliņus (lupatiņas) – un atkal palīgā nāca četrklasnieki – viņi meklēja un karināja virvē tērpa fragmentus.

Kā arī pasakā – beigas bija laimīgas – princese atrasta, tērps izglābts, Miķelis pabarots! Un, protams, noslēgumā - jautras dejas, kurās piedalījās visi!

4.klašu skolēni saņēma diplomus, kā: visdraudzīgākā, visradošākā, visātrākā un visjautrākā komanda un katrai klasei tika uzdāvināta šaha spēle (paldies I.Ņevedomskai!), lai skolēni varētu attīstīt arī loģisko domāšanu.

Paldies Svetlanai Gudei par sadarbību!

Paldies visiem dalībniekiem!