INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

 

 

Adventes laiks ir cerības un mīlestības laiks, kad dara labus darbus un dāvā prieku apkārtējiem. Pirmssvētku nedēļu laikā Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Ceriņu bibliotēkā tika organizēts tematisks pasākums “Skaists ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks”.

Pateicoties mūsu bibliotēkas un Daugavpils 13. vidusskolas logopēdes Olgas Viktorovskas līdzdalībai, Adventes lasījumos piedalījās 1.a klases skolēni kopā ar savu skolotāju Ludmilu Meļņikovu. Skolēniem tika lasītas priekšā īpaši atlasītas grāmatas, kas uzbur Ziemassvētku noskaņu un vēsta par labestību un draudzību. Mājīgā un omulīgā gaisotnē bērni noskatījās latviešu tautas pasakas ”Vecīša cimdiņš” inscenējumu, minēja mīklas, “zīlēja” nākotni un nobaudīja multiplikācijas filmu pēc Andreja Usačova grāmatas “Sniegavīru skola” motīviem.

LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas kolektīvs izsaka pateicību Daugavpils 13. vidusskolas vadībai un skolotājām par savstarpēju sadarbību! Sirsnīgi novēlam veiksmi, panākumus un radošu enerģiju Jaunajā 2018. gadā!


LCB filiāles Ceriņu bibliotēkas
vadītāja Tatjana Zahare