Š.g. 4. decembrī sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem tika organizēta lekcija 12. klases skolēniem, kuru vadīja NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīri. Mūsu skolu apmeklēja pārstāvji no Kanādas un Spānijas, kuri jauniešiem stāstīja par savu pieredzi, pildot dienesta pienākumus Latvijā, un sadarbību ar Nacionālo bruņoto spēku karavīriem.

Š.g. 9.martā skolas aktu zālē notika Daugavpils 13. vidusskolas izglītojamo tikšanās ar pasaulē zināmu čellistu Ianu Maksinu.

Kopā ar pavadošo muzikantu Jāni Ruņģi savas koncertturnejas ietvaros Baltijas valstīs, ceļā no Rīgas uz Marka Rotko muzeju Daugavpils cietoksnī, viņš sniedza nelielu koncertu mūsu skolā. 

Š.g. 22.janvārī Daugavpils 13. vidusskolas parlamenta pārstāvji apmeklēja Daugavpils dzīvnieku patversmi Piekrastes ielā 2 ar mērķi nodot savāktos klašu ziedojumus dzīvnieku pārtikas veidā akcijas "Palīdzēsim dzīvniekiem!" ietvaros.

Patversmes vadītāja pateicās par skolas palīdzību un aicināja bērnus apmeklēt patversmi klātienē. Vakara stundās ir iespēja izvest tur mītošos suņus pastaigās.

„Cilvēku domas kā vindas smeļ dzejas akā…”
O. Vācietis

Reizē ar septembra zeltītajiem saules stariem un bagāto ābolu ražu kā katru gadu mūsu skolā ienāk Dzejas dienas. Kas interesants bija šajā dienā? Mūsu skolā pie jaunākajiem lasītājiem ciemojās bērnu dzejniece Tamāra Trutjko, grāmatas “Zooloģiskais dārzs ” un “Lauku saimniecība” autore. Ļoti interesantas grāmatas: pirmā - krāsojamo grāmata, otrā - enciklopēdija bērniem.

Rudenīgi ceļi ... Pa šiem ceļiem atvasara mūs ieved Raiņa dienās. Septembris ir Dzejas dienu mēnesis. Šajā laikā par dzeju tiek runāts ar īpašu mīlestību.

Dzejas dienas ienāca arī mūsu skolā, kad uz neparasto dzejas stundu aicināja dzejnieki Faīna Osina un Staņislavs Volodjko. Dzejnieki aicināja ieklausīties savā dzejā, iesaistot klausītājus sarunā par dzeju, dzejoļu tapšanu un to nozīmi dzejnieku ikdienā.

Izglītības metodiķe Valentīna Titoka

{gallery}../images/notikumi/2015oktdzejasdienas/{/gallery}

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4A
Daugavpils
LV-5417

No 04.11.2019. sakarā ar remontdarbiem skolas ēkā saziņai ar 13.vidusskolu izmantot tālruni 28376584 (sekretāre/ ēkas un teritorijas uzraugs)

Tālr. 65436237 (direktore)
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com