Oktobra sākumā Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās volejbolā, kuras notika Daugavpils Centra vidusskolā, vidusskolas skolēnu komanda ar D.Kovaļenoku, A.Breļu, R.Eisānu, I.Jazvicu, G.Pozņaku, V.Oļipovu, D.Semjonovu, A.Ciršu, A.Vavilovu sastāvā izcīnīja 3.vietu.

Komandu gatavoja un atbalstīja sporta skolotāja skolotāja Kristīna Glagoļeva.

Apsveicam ar panākumiem!

Latvijas Skolu Sporta federācijas rīkotajā Latvijas Republikas 73. skolēnu spartakiādē Daugavpils 13.vidusskolas komanda L.Domaņinas, J.Šcolokas, P.Arhipova un G.Vasiļjevas sastāvā izcīnīja 3.vietu!

Komanda S.Sinkevičas, A.Griņevičas un M.Tokarevas sastāvā ierindojās 6.vietā.

Sportistus gatavoja un atbalstīja sporta skolotājs Dmitrijs Hadakovs.

Pilsētas skolu Rudens krosa stafetēs Daugavpils 13.vidusskola izcīnīja godalgotas vietas.

Neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem, Daugavpils 13.vidusskolā kopā ar visu Latviju 20.septembrī norisinājās tradicionālā “Olimpiskā diena 2019”.

Š.g. 8.maijā Daugavpils 13.vidusskolas meiteņu un zēnu komandas pilsētas sacensībās "Draudzība 2019" kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu.

Sacensības noritēja vairākās disciplīnās: daudzcīņa, 60 m skrējiens, tāllēkšana, bumbu mešana, 500 m skrējiens (meitenēm) un 800 skrējiens (zēniem).

Meiteņu komandu pārstāvēja Nikole Kolomažņikova, Katrina Tokareva, Kristīne Kostigova, Ludmila Fadina, Svetlana Vasiļjeva un Viktorija Markoviča.

Zēnu komandu pārstāvēja Vadims Masļakovs, Artūrs Obaruns, Pāvels Arhipovs, Emīls Jefremkins, Arjoms Loginovs, Nikolajs Gaspirovičs un Ivans Oļipovs.

Sportistus gatavoja un atbalstīja sporta skolotāji Kristīne Glagoļeva un Dmitrijs Hadakovs.

Apsveicam par panākumiem!

Š.g. 27.martā vieglatlētikas sacensībās "Cerība 2019" Daugavpils 13.vidusskolas audzēkņi kopvērtējumā izcīnīja 1. un 2.vietas. Gatavoja sporta skolotājs Dmitrijs Hadakovs.

Zēni (1.vieta komandu kopvērtējumā):

• Maksims Breliks (4.b), 1.vieta 50 m, 2.vieta - 300 m skrējienos;
  • Ariels Okss (5.a), 1.vieta tāllēkšanā, 3.vieta - 50 m skrējienā;
  • Emīls Atamaņukovs (5.a),
  • Artjoms Lukaševičs (5.a), 2.vieta 50 m skrējienā, 3.vieta tāllēkšanā;
  • Artjoms Pavlovs (5.c), 2.vieta tāllēkšanā.

Meitenes (2.vieta komandu kopvērtējumā):

• Sabdrina Sinkeviča (4.a), 3.vieta tāllēkšanā;
  • Ksenija Mikšto (4.b),
  • Kristīna Leitāne (5.a),
  • Anna Griņeviča (5.b),
  • Milana Jakovļeva (4.b).

Š.g. 2.martā Kuldīgā norisinājās Baltijas U18 jauniešu jubilejas sacensības vieglatlētikā.

Olga Ignatjeva (10.klase) izcīnīja 1.vietu trīssoļlēkšanā, Vladislavs Čemis (11.b) - 3.vietu 60 metru skrējienā un 2.vietu - stafešu skrējienā. Sportistus gatavoja sporta skolotājs Dmitrijs Hadakovs.

Š.g. 8.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā sākās Latvijas čempionāts U18 jauniešiem un U20 junioriem.

10.klases izglītojamā Olga Ignatjeva izcīnijā zelta medaļu trīssoļlēkšanā, 11.b klases izglītojamais Vladislavs Čemis - sudraba medaļu 60 m skrējienā.

Sportistus gatavoja un atbalstīja sporta skolotājas un treneris Dmitrijs Hadakovs.

{gallery}../images/notikumi/2019_02_08_u18u20/{/gallery}

Kārtējo reizi Daugavpils 13.vidusskolas vārdu pasaulē nesīs mūsu skolas audzēkņi, kuri pievērsušies sportam.

Š.g. 25.maijā Koknesē noritēja Latvijas skolēnu 71.spartakiādes finālsacensības vieglatlētikā "Jauno vieglatlētu kauss" meitenēm.

Daugavpils 13.vidusskolas sportistes - Viktorija Jevdokimova, Darija Stepanova, Darja Beļeviča, Nadežda Nikolajeva, Jūlija Soldatenoka un Anastasija Karnilova - ieguva 2.vietu komandu kopvērtējumā.

Gatavoja un atbalstīja sporta skolotāji Kristīna Glagoļeva un Dmitrijs Hadakovs.