INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Daugavpils 13.vidusskolas komanda pilsētas volejbola sacensībās izcīnīja 2.vietu! Skolu pārstāvēja 6. un 7.klašu zēni - Pāvels Arhipovs, Daniils Karpuhins, Maksims Veļičko, Ņikita Drako, Vjačeslavs

Oktobra sākumā Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās volejbolā, kuras notika Daugavpils Centra vidusskolā, vidusskolas skolēnu komanda ar D.Kovaļenoku, A.Breļu, R.Eisānu, I.Jazvicu, G.Pozņaku

Latvijas Skolu Sporta federācijas rīkotajā Latvijas Republikas 73. skolēnu spartakiādē Daugavpils 13.vidusskolas komanda L.Domaņinas, J.Šcolokas, P.Arhipova un G.Vasiļjevas sastāvā izcīnīja

Pilsētas skolu Rudens krosa stafetēs Daugavpils 13.vidusskola izcīnīja godalgotas vietas.

Pamatskolu komandu grupā kopvērtējumā ir iegūta 2.vieta. Par to cīnījās S.Sinkeviča (5.a), A.Grineviča

Neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem, Daugavpils 13.vidusskolā kopā ar visu Latviju 20.septembrī norisinājās tradicionālā “Olimpiskā diena 2019”.

Dienas garumā visā skolā bija īstenotās gan

Š.g. 8.maijā Daugavpils 13.vidusskolas meiteņu un zēnu komandas pilsētas sacensībās "Draudzība 2019" kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu.

Sacensības noritēja vairākās disciplīnās: daudzcīņa, 60 m

Š.g. 27.martā vieglatlētikas sacensībās "Cerība 2019" Daugavpils 13.vidusskolas audzēkņi kopvērtējumā izcīnīja 1. un 2.vietas. Gatavoja sporta skolotājs Dmitrijs Hadakovs.

Zēni (1.vieta komandu

Š.g. 2.martā Kuldīgā norisinājās Baltijas U18 jauniešu jubilejas sacensības vieglatlētikā.

Olga Ignatjeva (10.klase) izcīnīja 1.vietu trīssoļlēkšanā, Vladislavs Čemis (11.b) - 3.vietu 60 metru