Lai mūsu skolēni uzkrātu spēkus pēdējām mācību dienam, 28.maijā skolā tika rīkota ikgadējā Veselības diena, kurā piedalījās lieli un mazi.

Veselības dienas mērķis bija veicināt veselīgu dzīvesveidu, uzlabot skolēnu komunikācijas, sadarbības un komandu darba prasmes un popularizēt sportu.

Skolēni satikās skolas sporta zālē, lai sportotu ar prieku. Visas dienas garumā skolā tika organizētas dažādas aizraujošas un interesantas sporta nodarbības un aktivitātes. Skolēni sacentās visdažādākajās stacijas, kas prasīja ne tikai fizisku spēku un ātrumu, bet arī apdomību un komandas darbu. Sadarbībā ar orientēšanās klubu "Stiga" skolēniem bija iespēja iepazīties ar orientēšanās sporta pamatiem, meklejot kontrolpunktus labirintā.

Sakām lielu paldies Ok “Stigas” trenerei Anastasijai Smoļakovai, sporta skolotājam Kristinai Glagolevai un Dmitrijam Hadakovam , ka arī 10.klases skolēniem par organizētajām sporta aktivitātēm visu dienu garumā.

Prieks, ka, kopā darbojoties, mēs spējam paveikt tik daudz! Visiem milzīgs paldies par pozitīvu enerģiju, par vienreizēju atmosfēru, emocijām un atbalstu!

 

Sagatavoja d.v. audzināšanas jomā Irina Ņevedomska

{gallery}../images/notikumi/2019_05_31_veselibasnedela/{/gallery}

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4A
Daugavpils
LV-5417

No 04.11.2019. sakarā ar remontdarbiem skolas ēkā saziņai ar 13.vidusskolu izmantot tālruni 28376584 (sekretāre/ ēkas un teritorijas uzraugs)

Tālr. 65436237 (direktore)
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

JSN Dona is designed by JoomlaShine.com