INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Skolas soma LV100 krasains

Šī gada 5. martā visi mūsu muzikālās 6.a klases audzēkņi ir pievienojušies ‘’Nila Īles mūzikas studijas’’ skatīšanai. Šo interesanto video demonstrēja divi mūziķi, sitaminstrumentālisti Nils Ila un Maija Sejāne-Ila. Mūziķi pastāstīja un iepazīstināja ar 50 dažādiem skaņas instrumentiem, kā arī aicināja pagatavot instrumentus no blakus esošajiem priekšmetiem. Perkusionisti nodemonstrēja marakas, dažas etniskās, tanī skaitā arī Āfrikas bungas, koka karotes, džembu, bongo, kastanetes un daudzus citus ļoti interesantus sitaminstrumentus. Programmas autori piedāvāja mums izgatavot marakasus no stikla pudelēm, bungas un sitaminstrumentus no iepriekš sagatavotiem materiāliem.

Mūsu klase ir ļoti radoša un muzikāla, tāpēc šī filma paplašināja mūsu zināšanas instrumentu daudzveidībā un to pagatavošanā. Lielākā daļa no klases bija ieinteresēta un pat mēģināja darīt to, ko ieteica mūziķi. Daudzi iemācījās izgatavot sitaminstrumentus, kas ir slavējami.

Šādas video nodarbības dod vairāk zināšanu un praktisko iemaņu mūzikā. Mums visiem ļoti patika šāda veida video un jaunu zināšanu gūšana. Šis video noteikti patiks radošiem un ieinteresētiem cilvēkiem, neatkarīgi no tā, kāda vecuma tie ir ...

Jurana Sendrjūte, Sabrina Sinkeviča, 6.a klase