INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Skolas soma LV100 krasains

12.martā klases stundā programmas LSS ietvaros 11. klases skolēniem bija lieliskā iespēja apmeklēt burvīgo tiešsaistes koncertlekciju “Sprādziens mūzikā”, kuru sagatavoja Mikus Abaroniņš un Arta Abaroniņa.
Organizatori un vadītāji jautri un kreatīvi pastāstīja par populārā mūzikas attīstību no 1920. līdz 2020. gadam, papildinot koncertstāstu ar īpaši veidoti video materiāliem.

Kā arī programmā skanēja populārākās dziesmas no Elvisa Preslija, The Queen, Maikla Džeksona, The Beatles, AC/DC, ABBA, Frenka Sinatras, The Rolling Stones u.c. koncertlekcijas organizētāju izpildījumā. Ļoti interesanta, lietderīga un pozitīva koncertlekcija, ko skolēni ieteic paskatīties visiem.

No skolēnu atsauksmēm:
“Klausoties videolekciju, es saņēmu tā sakot eiforiju, prieka un mierinājuma sajūtu.”
“Jau tuvāk beigām bija tādas mazliet nostalģiskas sajūtas, jo bija dažas dziesmas(dziesma no grupas Back Street Boys un Nirvanas dziesma Smells like teen spirit), kuriem bērnībā man paradījās īpaša mīlestība, pateicoties manai māsai.”
“Bija ļoti interesanti uzzināt dažādu mūzikas žanru vēsturi, šī lekcija sniedz pozitīvas emocijas.”
“Viss bija interesanti, bet man ļoti patika katra žanra muzikālie piemēri, kurus izpildīja lekcijas vadītāji ar citiem muzikantiem.”
“Manuprāt visinteresantākais bija darbu izpildīšana, jo viss bija tik spoži filmēts un skaisti izpildīts”
“Es uzzināju, ka neskatoties uz Lielu depresiju un 2.Pasaules karu, mūzika ļoti strauji attīstījās. Un arī es uzzināju vairāk par mūzikas vēsturi(no džeza līdz mūsdienu popmūzikai) un izpildītajiem.”
“Šī lekcija bija ļoti informatīva, uzzināju ļoti daudz par cilvēku dzīvi pagātnē saistība ar mūziku, kā arī kā attīstījās popmūzika.”

Sagatavoja klases audzinātāja Vlada Jasinska