INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Skolas soma LV100 krasains

Par godu Maestro Raimonda Paula 85 gadu jubilejai pazīstamie un spilgtie jaunās paaudzes mūziķi- dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse un komponists Jānis Ķirsis sadarbībā ar kultūrizglītības programmu "Latvijas skolas soma" ir sarūpējuši audiovizuālu koncertlekciju "Mūsu Maestro. Raimonds Pauls". Tas ir muzikāls stāsts par Raimonda Paula daiļradi - laikmetu, kurā viņš mācījies, strādājis, kā arī par Maestro šodienas muzikālajām gaitām. ” https://lv100.lv/jaunumi/tapusi-audiovizuala-koncertlekcija-musu-maestro-raimonds-pauls/

Pirms lekcijas, mēs 8.c klases skolēni, nedaudz papētījam : kas ir Maestro priekš katra no mums; vai viņa mūzika ir, pastāv mūsu dzīvē un kādu iespaidu atstāj uz mani viņa uzskati un daiļrade? Tieši uz to atbildēt palīdz dokumentālais stāsts “Mūžīgais dzinējs. Raimonds Pauls”.
https://www.tvnet.lv/7147181/muzigais-dzinejs-raimonds-pauls-jauna-filma-par-maestro

Raimonds Pauls – patiesas elegances simbols, kurš neskaitāmu gadu garumā nemaina savu gaumi: viena mīlestība visa mūža garumā, apģērbā tikai melnbaltais krāsu salikums, mūzikā ir uzticīgs klasikai, bet estrādē – lirikai. Viņa muzikālie skaņdarbi ir plaši pazīstami gan Latvijā, gan tālu aiz tās robežām.


Ojārs Raimonds Pauls par sevi:
“Laikam man tāds raksturs, ka nevaru un arī negribu apstāties. Tad es jūtu – gals ir klāt. Tāpēc es visu laiku – gandrīz katru dienu – kaut ko daru ierakstu studijā. ”.
Neskatoties uz šķēršļiem, ko uzlikusi pandēmija, Raimonds Pauls neapstājas un saglabā savu radošumu un dzīvessparu.

Sagatavoja klases audzinātāja Anžella Peceviča