INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

egle FILEminimizer

Šajā Ziemassvētku laikā Daugavpils 13.vidusskolas skolēni, viņu vecāki un skolotāji, pēc mūsu skolas Skolēnu pašpārvaldes aicinājumu, pievienojas labdarības akcijai, kuru organizēja biedrība “Jauniešu organizāciju Apelsīns” - Latgales un Sēlijas pansionātu klientiem sniedz mazu Ziemassvētku brīnumu – personīgu dāvanu ikvienam, kuram nepieciešams atbalsts.

Ar pārliecību varam teikt, ka šī akcija ir atgriezusi ticību labestībai un cilvēciskumam – pat pandēmijas laikā mūsu skolas skolēni, viņu vecāki, pedagogi aktīvi iesaistījās akcijā, atbalstīja, un pierādīja, kā neskatoties uz tik grūto laiku, cilvēki spēj apvienoties, lai palīdzētu tiem, kuriem ir vēl grūtāk, tiem, kas ir vientuļi un neaizsargāti.

Nepalieciet vienaldzīgi, darīsim labu kopā!