INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Katram cilvēkam ir talants! Mūsu skolā Skolēnu pašpārvalde, kā jau katru gadu, nolēma sarīkot talantu konkursu, lai dotu iespēju izpausties un dalīties savā talantā ar citiem! 19.04.2022. notika skolas konkurss “Mēs esam talantīgi 2022”.

Bet, kas tas ir “talants”? Skaidrojošās vārdnīcās vārda "talants" nozīme tiek definēta kā īpaša personas nosliece uz cilvēku.

Uzstāšanas bija dažādas. Skatītāji un dalībnieki iegrima maģiskajā dziesmu un deju pasaulē, pārsteidza ar dažādiem koka un plastilīna izstrādājumiem, demonstrēja komiķa prasmi.

Kā jūs zināt, konkursam ir žūrija.
Mēs neesam izņēmums - mums bija profesionāla žūrija:
Skolēnu pašpārvaldes pārstāvejs Maksims Markovs
Skolēnu pašpārvaldes prezidente Kristīna Pirogova
Pat sapnī viņa dzird viltus notis – Ināra Juštele
Diriģente, mūzikas skolotāja – Anžella Peceviča
Žūrijas priekšsēdētāja – direktores vietniece audzināšanas jomā Irina Ņevedomska.

Konkurss tiks sadalīts 2 daļās: 1.-3.klases un 4.-6. Pēc visiem priekšnesumiem žūrija apsprieda katru numuru un izvēlējās uzvarētājus. Kategorijā 1.-3. klasē uzvarēja Ivans Sokolovs no 3.a kl.! Un kategorijā 4.-6. klasē uzvarēja Iļja Mihailovs no 5.a kl.

Paldies visiem dalībniekiem par drosmi atvērties mums un demonstrēt savu talantu, par spilgtajiem un radošajiem numuriem, par neticamo enerģiju, kas nāca no jums, un par uzmanību, ko izrādījāt citam dalībniekam!

Paldies skolotājiem par palīdzību numuru sagatavošanā un atbalstu!

Pasākumu organizēja Skolēnu pašpārvalde un atbalstīja skolas vadība!

 

Rakstu sagatavoja Skolēnu pašpārvaldes prezidente Kristīna Pirogova