INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Š.g. maijā Daugavpils Centra parkā norisinājās interesants Daugavpils skolu pašpārvalžu saliedēšanas pasākums "Tiec līdz mērķim". Pasākums bija saistīts ar sportu.

Tā ietvaros skolēniem tika piedāvātas ne tikai neparastas fiziskās aktivitātes un sporta sacensības, bet arī viktorīnas par daudzveidīgiem sporta veidiem.

Daugavpils 13.vidusskolu skolēni no 8. klasēm Artjoms Pavlovs, Sergejs Aļeiņikovs, Anna Griņeviča, Kristīne Leitāne.

Viņi sacentās sporta stacijās, piemēram, spēlēja basketbolu, brauca ar velosipēdiem, piedalījās orientēšana sacensības u.c.

Lika Domaņina, Andrejs Fjodorovs, Vadims Masļakovs, Aleksejs Vasiļjevs, Marija Deiko spēlēja florbolu un sacentās ar citu skolu pašpārvalžu florbolu komandām. Mūsu skolas komanda uzvarēja daudzus pretiniekus un izcīnīja mūsu skolai 2. vietu florbolā. Neskatoties uz ne īpaši jaukiem laika apstākļiem, visiem dalībniekiem bija labs noskaņojums, kā arī mūsu skolas parlamenta dalībnieku vienotības gars bija šī pasākuma galvenais ieguvums.

Sagatavoja 8.b kl.skoniece Anna Griņeviča