No 04.11.2019. sakarā ar remontdarbiem skolas ēkā saziņai ar 13.vidusskolu

izmantot tālruni 28376584 (sekretāre/ ēkas un teritorijas uzraugs)

Ar ko atšķiras sapnis no mērķa? Vai ir viegli uzstādīt mērķi, pareizi to noformulēt, pierakstīt un īstenot, lai mērķis būtu sasniegts!

Lai sniegtu skolēniem ieskatu un informāciju par darbu valsts pārvaldē, tā piedāvātajām darba un karjeras iespējām, radīt izpratni par izglītības nozīmi darbā privātajā un valsts sektorā, skolā tika organizēts pasākums - “Darbs valsts pārvaldē – varbūt tas ir mans ceļš?”

No 30.09. līdz 02.10. Dānijā notika starptautiskais sadarbības pasākums «The role of guidance and counselling in planning further education, training and career for pupils in secondary un upper secondary school».

Mūsu skola izmanto maksimum iespēju, lai skolēni iepazītu darba pasauli, paplašinātu savu redzesloku, uzzinātu, ieraudzītu un izmēģinātu kaut ko jaunu, neparastu un aizraujoši. Tāpēc visas skolas klasēs pieņēma dalību karjeras nedēļas pasākumos!

Karjeras nedēļas ietvaros 14.10.2019. 9.a klase piedalījās nodarbībā “Fleksiblās prasmes veiksmīgai karjerai: prāta spēļu modelis”, kuru vadīja Daugavpils Universitātes pasniedzēji.

Biznesa un karjeras festivāls “Uzņēmēju dienas Latgalē 2019” pulcējis gan reģiona uzņēmējus, gan novadu pārstāvjus, gan iedzīvotājus ar mērķi iegūt informāciju par jaunākajām aktualitātēm, bet svarīgākais mums -  uz vienas platformas apvienoja mācību iestādes un skolniekus. Festivāla dienas, pēc tematikas un mērķauditorijas, bija sadalītas divās daļās, kur pirmā diena tika veltīta vairāk biznesam, skolniekiem un darba meklētājiem karjeras iespējām. Savukārt otrā diena vairāk tika orientēta uz plašo apmeklētāju interesēm, piedāvājot dažādas kultūras, modes, izklaides, šovu aktivitātes.

{gallery}../images/notikumi/2019_04_10_veseliba/{/gallery}

Fiziska un garīgā veselība ir galvenais pamats kvalitatīvai dzīvei. Lai pievērstu uzmanību veselības aspektiem, kas saistīti ar pusaudžu dzīves ikdienu un kas palīdz skolēniem veikt savu nākotni karjeras izvēli, mūsu skolas 8.klases skolēni piedalījās konkursa - veselības maratons “Veselība+…”.

Lai sniegtu 10.klases skolēniem izpratni par to kā plānot savu karjeru, kā izvirzīt savas prioritātes un patstāvīgi sastādīt mērķus un sasniegšanas soļus veiksmīgai karjerai, skolā bija aicināta eksperte karjeras jautājumos - Aģita Šmitiņa.

Praktisko uzdevumu laikā skolēniem bija dota iespēja iesaistīties diskusijās, izveidot nākotnes plānus, kopīgi apspriest, un izanalizēt tos. Ka arī tika dota iespēja izpētīt un apspriest esošo darba tirgu Latvijā un gaidāmās pārmaiņas nākotnē. Apzināt savu stipro pušu efektīvo izmantošanu.

Izvēlēties sev piemērotu profesiju, atrast savu aizraušanos, vai pieņemt pareizo lēmumu par savu nākotni nav tik vienkārši. Un šodien 12.klases skolēniem jāizdara soļi karjeras izvēles jautājumos. Lai palīdzētu viņiem izlemt kādu konkrētu ceļu skolā tika veikti karjeras atbalsta pasākumi.

{gallery}../images/notikumi/2019_03_02_izvelies_karjeru/{/gallery}

Kā domāt plašāk? Kā neierobežot savas domas ierobežoto apstākļu ietvaros? Par to pastāstīja un iemācīja eksperte mērķu sasniegšanā Daina Kriviņa.

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4A
Daugavpils
LV-5417

No 04.11.2019. sakarā ar remontdarbiem skolas ēkā saziņai ar 13.vidusskolu izmantot tālruni 28376584 (sekretāre/ ēkas un teritorijas uzraugs)

Tālr. 65436237 (direktore)
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine