INFO TĀLRUNIS

28 376 584

(skolas lietvede)

Pirmajā darba dienā, kuru mēs pavadījām Rown Gate skolas filiālē Vellinborā, skolotājiem bija projekta sanāksme, bet bērni prezentēja spēlēs, kuras viņi paši   izveidoja (tas bija mājas darba uzdevums katrai valstij), pēc tam skolēniem bija dabaszinību stunda  un  skaņu darbnīcas.

Otrdien mēs apmeklējam zinātnisko darbnīcu Ferrers viduskolā un bijām Northampton Universitātē, kur bērni veidoja skaņu gleznas.

Trešdien viesi un britu skolēni apmeklēja Zinātnes muzeju Londonā, kur bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs  Un, protams, apskatījām Lielbritānijas galvaspilsētu.

Ceturdien mēs prezentējām mājas darba otro daļu – pašizgatavotus nacionālos mūzikas instrumentus.  Mēs demonstrējām  velna bungas. Skolas aktu zālē (tagad Rowan Gate Rašdona filiālē) mums bija sadziedāšanās. Mūsu skolēni pastāstīja par Latvijas grupu ‘Prāta Vētra” un parādīja viņu klipu angļu valodā “Awesome Beetle’s Colours”.

Vizītes nolēguma dienā bērni piedalījās zinātnisko aktivitāšu karuselī, ko sagatavoja  britu skolotāji. Visi dalībnieki saņēma sertifikātus par piedalīšanos mobilitātē.

Nedēļas garumā, pateicoties aktivitāšu daudzveidībai, skolēni apguva eksperimentēšanas, sadarbības iemaņas, pilnveidoja angļu valodas  zināšanas.

Šīs nedēļas laikā  mēs guvām pozitīvas emocijas, jaunas idejas, dalījāmies pieredzē, kā arī sadraudzējāmies ar citu valstu skolēniem un pedagogiem.
Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+

Informāciju sagatavoja un apkopoja:
Daugavpils 13.vidusskolas
skolotājas J. Maskaļova un A. Guževa