No 04.11.2019. sakarā ar remontdarbiem skolas ēkā saziņai ar 13.vidusskolu

izmantot tālruni 28376584 (sekretāre/ ēkas un teritorijas uzraugs)

Starptautiskā Erasmus+ K2 Stratēģiskās partnerības projekta “Skaņas apkārt mums („Sounds Around Us”) ietvaros no š.g. 20.maija līdz 25.maijam Daugavpils 13.vidusskolas skolēni un skolotāji (Anna Guževa, Zoja Semčuka un Jeļena Maskaļova) viesojās Apvienotājā Karalistē Rowan Gate sākumskolā. Tā  bija kārtējā un pēdējā  tikšanās, kurā piedalījās skolu sadarbības partneri no Polijas un Lietuvas. Vizītes tēma bija “Elektrība un skaņa”.

{gallery}../images/notikumi/2018_05_21_uk_erasmus/{/gallery}

Pirmajā darba dienā, kuru mēs pavadījām Rown Gate skolas filiālē Vellinborā, skolotājiem bija projekta sanāksme, bet bērni prezentēja spēlēs, kuras viņi paši   izveidoja (tas bija mājas darba uzdevums katrai valstij), pēc tam skolēniem bija dabaszinību stunda  un  skaņu darbnīcas.

Otrdien mēs apmeklējam zinātnisko darbnīcu Ferrers viduskolā un bijām Northampton Universitātē, kur bērni veidoja skaņu gleznas.

Trešdien viesi un britu skolēni apmeklēja Zinātnes muzeju Londonā, kur bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs  Un, protams, apskatījām Lielbritānijas galvaspilsētu.

Ceturdien mēs prezentējām mājas darba otro daļu – pašizgatavotus nacionālos mūzikas instrumentus.  Mēs demonstrējām  velna bungas. Skolas aktu zālē (tagad Rowan Gate Rašdona filiālē) mums bija sadziedāšanās. Mūsu skolēni pastāstīja par Latvijas grupu ‘Prāta Vētra” un parādīja viņu klipu angļu valodā “Awesome Beetle’s Colours”.

Vizītes nolēguma dienā bērni piedalījās zinātnisko aktivitāšu karuselī, ko sagatavoja  britu skolotāji. Visi dalībnieki saņēma sertifikātus par piedalīšanos mobilitātē.

Nedēļas garumā, pateicoties aktivitāšu daudzveidībai, skolēni apguva eksperimentēšanas, sadarbības iemaņas, pilnveidoja angļu valodas  zināšanas.

Šīs nedēļas laikā  mēs guvām pozitīvas emocijas, jaunas idejas, dalījāmies pieredzē, kā arī sadraudzējāmies ar citu valstu skolēniem un pedagogiem.
Vairāk par Erasmus+ programmu var uzzināt Valsts izglītības attīstības aģentūras mājas lapā www.viaa.gov.lv sadaļā Erasmus+

Informāciju sagatavoja un apkopoja:
Daugavpils 13.vidusskolas
skolotājas J. Maskaļova un A. Guževa

Saziņai

Daugavpils 13. vidusskola

Valkas ielā 4A
Daugavpils
LV-5417

No 04.11.2019. sakarā ar remontdarbiem skolas ēkā saziņai ar 13.vidusskolu izmantot tālruni 28376584 (sekretāre/ ēkas un teritorijas uzraugs)

Tālr. 65436237 (direktore)
Fakss 65436237

E-pasts: d13vsk@gmail.com

Joomla templates by JoomlaShine